Kangoo Jumps Sportas – Nauja Panacėja Lietuvoje?

Prasidėjus vasaros sezonui kaip ir kiekvienais metais, sporto tematika tampa itin populiari. Visi pagaliau gali pasigirti išgražėjusiomis kūno linijomis, dėl kurių buvo plušėta ištisos valandos visu šaltuoju metų sezonu. Tačiau kūno tobulinimo būdų yra įvairiausių ir kiekvienas renkasi jam labiausiai patinkantį. Sportuojant ne tik gražėja kūno linijos, bet ir gerėja savijauta, kyla entuziazmas bei gera nuotaika. Laikas pažvelgti ir į naujausią sporto madą – kangoo jumps (kengūrų šokis), kurie nors į Lietuvą ir atkeliavo vos prieš porą metų, jau spėjo pagarsėti ne tik kaip labai linksmas, tačiau ir itin efektyvus sportavimo būdas. Pagrindinis šio sporto aksesuaras – tai patentuoti kangoo jumps batai (šokliukai) su kuriais sportas tampa iš ties neeilinis.

Kangoo jumps batai yra vieno šveicarų išradėjo pasiekimas, kuris juos užpatentavo 1994 metais. Pirmą kartą pasauliui šie batai buvo pristatyti Paryžiaus parodoje ir per kiek daugiau nei dvidešimt metų tapo populiariu sporto atributu visame Juodos spalvos kangoo jumps bataipasaulyje. Kangoo jums batai yra išskirtini ne tik savo išvaizda, tačiau ir efektyvumu. Šiuos batus galite įsigyti Kenguros.lt svetainėje iš kvalifikuotų instruktorių. Šokinėjant šiais batais itin efektingai yra deginamos kalorijos, stiprinama jūsų laikysena bei stuburas. Taip pat kitaip nei šokinėjant paprastais batais, su kangoo šokliukais stiprinsite ne tik kojas, bet ir visą kūną, įskaitant rankas bei presą – taigi vienu paprastu aksesuaru galite stiprinti bei grąžinti visą kūną vienu metu.

Remiantis moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad kengūrų šokis gali padėti per valandą sudeginti net iki tūkstančio kalorijų, stiprina imunitetą bei širdies bei kraujagyslių funkcionavimą, mažina kūno apimtis ir itin veiksmingai padeda grąžinti kūno linijas. Taip pat kangoo šokliukai yra itin patogūs ne tik šokinėjimui, bet ir bėgiojimui. Daugelis žino, kad bėgiojant reikia vengti asfalto ar kito kietesnio pagrindo, norint išvengti traumų. Su šiais batais bėgioti galėsite bet kuriuo paviršiumi, nes batai sumažina susidūrimą su kietu paviršiumi net iki aštuoniasdešimties procentų ir taip išvengsite įvairių traumų, tarp kurių gali pasitaikyti ir labai rimtų kaip kelių ar stuburo traumų.

Kengūrų šokis per porą metų spėjo išsiplėsti visoje Lietuvoje, o plitimo tendencija ir šiomis dienomis yra aiškiai matoma. Šis sportas išskirtinis tuo, kad yra efektyvus ir linksmas tuo pat metu, todėl net nepajusite kaip greitais pradės tobulėti kūno linijos. Dėvėti kangoo jumps batus gali kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, o naudojimo perspektyvos yra itin plačios. Galėsite ne tik šokinėti, bet ir bėgioti ar tiesiog vaikščioti namuose, tuo pat metu stiprinsite visą kūną, o kas svarbiausia, tai darysite saugiai bei atsakingai išvengdami įvairių traumų, tarp kurių gali būti ir itin rimtų.